úterý, července 25, 2017

Instagramová soutěž s #ctemeanglicky | 25.7.- 31.8.2017


Milujete Instragram? Milujete čtení v angličtině? Milujete soutěže? Pokud jste řekli třikrát ANO, jste tu správně! Rozhodli jsme se pro vás uspořádat tematickou soutěž o knižní ceny z BookDepository. Chcete slyšet víc? 

Vyhrát můžete jakoukoliv knihu či knihy do hodnoty 400 Kč z webového eshopu Bookdepository.com. Nezáleží na vaší národnosti, soutěž je otevřena pro všechny, ke kterým BD doručuje (do ČR i na Slovensko stoprocentně). Soutěž poběží v termínu 25.července až 31. srpna 2017. Výherci budou vybráni v co nejbližším termínu. Pokud se výherce neozve do 48 hodin, má smůlu a budeme losovat znova. 

Co musíte udělat pro to, abyste se zapojili? Stačí v termínu soutěže postnout fotku pod hashtagem #ctemeanglicky. Fotka se musí týkat knih v anlgičtině - buď to, co čtete, co jste si koupili či nějakou tematickou fotku. Příspěvků v daném termínu můžete postovat kolik chcete - jedna fotka = jeden vstup, což znamená, že můžete získat i víc vstupů. Do soutěžních fotografií nebudeme počítat ty v rámci jakékoliv měsíční výzvy, ani ty v rámci IG stories.

Samozřejmě budeme rády, když pod naším hashtagem budete postovat pravidelně ;) Už se nám tam sešla celá řada nádherných bookstagramových fotek, za které se autoři rozhodně nemusí stydět. 
Previous Post
Next Post

post written by:

1 komentář:

  1. Jéj, škoda, že je to instagramový. To bych ten svůj musela oživovat. :D

    Ale jinak pěkná soutěž. Užijte si léto! :)

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za komentář.